Reference

Spolupracujeme s malým flexibilním týmem grafiků, webdesignerů, programátorů a dalších odborníků, tak abychom v problematice tvorby webových aplikací mohli nabídnout komplexní služby. Vyrobíme vám celý web nebo aplikaci na klíč.

Projekty, které jsme realizovali v poslední době:

Firemní prezentace společnosti Jatka Lanškroun s.r.o.

ukázky z prací Statický vícestránkový web v php, s fotogalerií produktů a mapou prodejen. Bez použití databáze, bez redakčního systému. Vlastní grafický návrh.
www.jatka-lanskroun.cz

Firemní prezentace společnosti AZ Elkomplet

(pro agenturu Kangaroo)
ukázky z prací Statický vícestránkový web s kontaktním formulářem v php, bez použití databáze, bez redakčního systému. Vyrobeno na základě hotového grafického návrhu.
www.azelkomplet.cz

Hudební festival OPEN SUN FEST

(pro agenturu Kangaroo)
ukázky z prací Web s vlastním redakčním systémem pro vkládání článků a fotek. Vyrobeno v php na základě hotového grafického návrhu. Pro redakční systém je použita databáze mysql.
www.sunfest.cz

Realitní web Abcapital

(pro agenturu Kangaroo)
ukázky z prací Web pro prezentaci nemovitostí s vlastním redakčním systémem pro vkládání a editaci nemovitostí, fotografií a článků. Vyrobeno v php/mysql na základě dodaného grafického návrhu. Flash animace.
www.abcapital.cz

Vývoj a správa ubytovacího a cestovatelského portálu Travelguide.cz.

(jako hlavní programátor, kompletní vývoj v letech 2005-2010)
ukázky z prací Dlouhodobá spolupráce na vývoji ubytovacího a turistického portálu pro společnosti Computer Press a Mediatel. Programováno v asp, databáze MS SQL. Rozsáhlý vlastní administrační systém pro správu webu, vkládání objektů, inzerce. Součástí portálu je mapová aplikace a vyhledávač tras, vyhledávání objektů na základě polohy v mapě.
travelguide.cz

Prezentace lektorky a překladatelky MVDr. Dominiky Švehlové

(přímo pro uživatelku webu)
ukázky z prací Web s redakčním systémem pro vkládání článků. Použit skriptovací jazyk asp. Design s využitím css šablony od tri star webdesign. Grafika vlastní.
www.dominika-svehlova.cz